Our Faculty

Leadership Team

Head of School

HADAR DOHN

הדר דון

Assistant Head of School

KEVIN MORRIS

קווין מוריס

Academic Dean, Hebrew

ARLEEN DANON

ארלין דנון

Assistant Academic Dean, Hebrew

MIRA YUSUPOV

מירה יוסופוב

Director of School Operations

LYVETTE ROBLES

ליווט רובלס

Special Education Coordinator

DANIELLA STEINBERG

דניאלה שטיינברג

Academic Dean

MARIA ROSEN

מריה רוזן

Academic Dean

MATT LEISTER

מאט לייסטר

Dean of Culture, Lower School

JOVAN BROWN

ג׳ובאן בראון

Dean of Culture, Middle School

JOHN RICHARDSON

ג׳ון ריצ׳רדסון

Kindergarten

YERUSHALAYIM

SARAH CAMPBELL

שרה קמפבל

SYDNEY SINGER

סידני סינגר

HAIFA

CLARISA JACQUES

קלריסה ז׳אק

MIKA MAHARAJ

מיקה מהרג

TEL AVIV

TAMMY GIBSON-FRASER

תמי גיבסון-פרייז׳ר

KAILIE WHITE

קיילי ווייט

First Grade

BEER SHEVA

CHRISALAXSANDRA (CHRIS) GILTHRISE

כריסאלכסנדרה (כריס) גליטריס

SYMON HARRY

סימון הארי

EILAT

SHANNON WHITAKER

שאנון ויטיקר

NETANYA

BRENDAN GARNETT

ברנדן גארנט

Second Grade

TEVERIYAH

NERVA AUGUSTIN

נרווה אוגוסטין

JEREMIAH WILSON

ג׳רמייה וילסון

HERTZELIYA

KRYSTAL WILLIAMS

קריסטל וויליאמס

ASHKELON

DEANGELO WILLIAMS

ד׳אנג׳לו וויליאמס

Third Grade

NAHARIYA

MARISSA HARWITT

מריסה הארוויט

TZEFAT

GEEKAR LAI

ג׳יקאר לאי

ELIZABETH ANDERSON

אליזבת אנדרסון

YAFFO

MITCHKA MORRIS

מיצ׳קה מוריס

Fourth Grade

REHOVOT

LISA CHERNYAVSKY

ליסה צ׳רנייבסקי

GARSHIA NELSON-STIMPSON

גרשיה נלסון-סטימפסון

BINYAMINA

DAVIDA CRANDON

דוידה קרנדון

AKKO

SAMANTHA POLAND

סמנת׳ה פולנד

Fifth Grade

ASHDOD

CORI PATICK

קורי פטיק

DANIELLA RUVINSKY

דניאלה רובינסקי

METULLA

ANITRA WOODARD

אניטרה וודארד

RA’ANANA

PASCALE AMIE

פסקל איימי

Sixth Grade

HOLON

BRITHNEY WILLIAMS

בריטני וויליאמס

EVETTE LEWIS-MICHEL

איווט לואיס-מייקל

GIVATAYIM

SETH BOBROW

סת׳ בוברו

CARL NOWICKI

קארל נאוויקי

ARAD

TOM COADY

תום קודי

MELISSA CANZONERI

מליסה קאנזנרי

Seventh Grade

RAHAT

YVES ST. FORT

איב סיינט פורט

JOANIE XAVIER

ג׳וני זוויאר

JESSELYN SANTIAGO *

ג׳סלין סנטיאגו

*On maternity leave

NATZRAT

LAURA MADRAZO

לורה מדרזו

USFIYA

JASON SUTTON

ג׳ייסון סאטון

Eighth Grade

DEGANIA

CHELSEA GORSKI-HALPERN

צ׳לסי גורסקי-הלפרן

MARIE JEUDY-THEODULE

מארי ג׳ודי-ת׳יאודול

YOTVATA

JENNIFER FINNEY

ג׳ניפר פיני

EIN GEV

ALICIA LAWRENCE

אליסיה לורנס

Hebrew Staff

OSNAT ARUSSY

אסנת ערוסי

EFRAT ARAD

אפרת ארד

SELA ALEXANDER

סלע אלכסנדר

LARISA LULKO

לריסה לולקו

OKSANA MOSHEEV

אוקסנה מושייב

MARTINE NOAH

מרטין נוח

MAGGIE BEN-ZEKRY

מגי בן-זקרי

LIMOR AVTALION

לימור אבטליון

ELIZEBETA FELDBEIN

אליזבטה פלדביין

RACHEL REYZ

רייצ׳ל רייז

ORNA ZEITOUNI

אורנה זיתוני

NOA TURKENICH

נועה טורקניץ׳

Physical Education Staff

BRYAN ROSEN

בריאן רוזן

TARIK SUTHERLAND

טאריק סאט׳רלנד

Art, Music & Theater

KASEY PORTER

קייסי פורטר

Music

ALLEGRA STUART

אליגרה סטיוארט

Music

JAMEL POWELL

ג׳אמל פאוול

Art

ALISON MCGARRY

אליסון מקגארי

Theater

Special Areas

LLI

JOANNE CAVANAUGH

ג׳ואן קאוואנה

OLIVIA TOOMEY

אוליביה טומי

ELL

MICHAEL MOORE

מייקל מור

DURRAY KAUSAR

דאריי קואוסר

SOCIAL WORKER

LEAH RAMPERSAUD

ליאה ראמפרסד

GUIDANCE COUNSELOR

LISA AMSTER-BLUGH

ליסה אמסטר-בלו

SETSS PROVIDERS

NINA HENIG

נינה הניג

SUSAN SMITH

סוזן סמית׳

FLOATERS

MELANIE SANDS

מלאני סאנדס

TAISHA MCFADDEN

טאישה מקפאדן

Operations Team

Community Relations Coordinator

SASHA KOGAN
סשה קוגן

Operations Manager

ROSEANNE LORIA

רוזאן לוריה

Operations Associate

MARCIE RADER

מארסי ריידר

Senior Operations Associate

KIM RIVERA

קים ריוורה

Finance Department

SENIOR FINANCE MANAGER

DENISE DIAZ

דניס דיאז

FINANCE ASSISTANT

JHOANIS MORALES

ג׳ואניס מוראלס